Dealers

De artikelen van Scaletrading zijn te verkrijgen via onderstaande winkels (gesorteerd op plaatsnaam). Bij de rood gemarkeerde winkels vindt u het Piko-A-railsysteem op voorraad (PIKO-A-Dealers).

Dealers met 3 sterren achter de naam zijn "PIKO Shop in Shop" -dealers. Bij deze dealers treft u een PIKO shop aan met een uitgebreid assortiment modellen en toebehoren. Een PIKO Shop in Shop dealer heeft in ieder geval altijd het PIKO A-railsysteem, het PIKO digitale systeem en diverse PIKO startsets op voorraad. Daarnaast heeft een PIKO Shop in Shop dealer een uitgebreid assortiment PIKO-modellen uit voorraad leverbaar.

Winkelnaam Plaats Postcode Adres Telefoon E-mail / website / fax
Somberg Modelbouw *** Almelo 7607 CW Grotestraat 136 0546-812981 www.sombergmodelbouw.nl
Erik Boeré Modelspoor Alphen aan den Rijn 2405 CJ Junlianastraat 96 0172-472492 e.boere@xs4all.nl
Van Noordennen Speelgoed *** Alteveer (Gr) 9661 AD Beumeesweg 131 0599-332967 info@noordennenspeelgoed.nl
Modeltreincentrum Amersfoort *** Amersfoort 3811 CC Krommestraat 16 033-4617841 info@modeltreincentrum.nl
Hobbyland Amsterdam 1054 MA Zocherstraat 64 020-6180185 hobbyland@wanadoo.nl
Bentink Modelspoor *** Apeldoorn 7315 BB Loseweg 39 055-5212270 info@bentinkmodelspoor.nl
Wentink Treinenhuis *** Arnhem 6828 CK Steenstraat 20 026-4423226 info@wentinkhobby.nl
Harlaar Modeltreinen *** Badhoevedorp 1171 DB Badhoevelaan 53 020-6599494 info@harlaar.nl
Wouters Modelbouw Bergeijk 5571 CP Mr. Pankenstraat 31 0497-550248 0497-550249
de Blauwe Locomotief Berkhout 1647 AH Oosteinde 128 0229-553710 info@blauwelocomotief.nl
Bliek Modelbouw Breda 4814 RS Neerloopweg 31 076-5497252 contact@bliekmodelbouw.nl
Modeltreincenter Den Bosch *** Den Bosch 5211 GL Vughterstraat 92 073-6101093 info@modeltreincenter.nl
de Houtloods Modelbouw Den Haag 2571 BZ Loosduinsekade 240 070-3456939 www.houtloods.nl
MD Modelauto's & Treinen Den Helder 1784 AH Marsdiepstraat 397 06-46343925 mdmodelautosentreinen@ziggo.nl
het Winkeltje Dordrecht 3311 AB Binnenwalevest 20 078-6140889 info@hetwinkeltje.net
Peperkamp Modelbouw Ede (Gld) 6713 LG Verl. Maanderweg 87 0318-653232 g.peperkamp@chello.nl
Pijp-Lines Modelbouw *** Enschede 7511 GM Pijpenstraat 30 053-4305727 info@pijp-lines.nl
Modelbouwcentrum Station Witmarsum *** Franeker 8801 KR Ockingahiem 67 0616-433949 www.stationwitmarsum.nl
Locomotion Gasteren 9466 PG Westeinde 21 0592-231266 info@locomotiononline.nl
Modelspoortechniek Nederland Geldermalsen 4191 SE Rijksstratweg 8 0345-580728 modelspoor@modelspoortechn.nl
Visser Toys Goes 4461 JP Lange Vorststraat 34 0113-216557 info@vissertoys.nl
Muilwijk Modelbouw *** Gorinchem 4201 CG Langendijk 89 0183-631945 info@muilwijkmodelbouw.nl
Huider Modeltreinen *** Heerhugowaard 1703 DK M. de Klerkweg 10 072-5714157 info@huider.nl
MCH Hilversum Hilversum 1221 AJ Hoge Larenseweg 3 035-6832877 info@mch-hilversum.nl
Trein & Zo Kampen 8261 HM Geerstraat 12 038-3316138 info@hetspeelhuyskampen.nl
Phildie (Specials in H0 en N) Kampen 8265 RD Concertlaan 34 038-3321988 www.phildie.nl/phildie/start.htm
Grootspoor.com (G-spoor) Koedijk 1831 GC Kanaaldijk 122-B 072-5618707 info@grootspoor.com
de Treinenpassage *** Leeuwarden 8911 HV St. Jacobsstraat 38-40 058-2139100 treinenpassage@treinenpassage.com
Freebit N-Spoor Store (N-spoor) *** Lochem 7241 CM Eekmolenweg 26 0573-712003 info@freebit.nl
Shamrock Maastricht 6228 XZ Rijksweg 68 043-3613334 info@shamrock-maastricht.nl
ANW Modeltreinen Medemblik 1671 NC Voorhamer 8-B 0227-540106 info@anw-modeltreinen.nl
Interhobby Nijmegen 6533 BN St. Jacobslaan 13 024-3556810 info@interhobby.nl
Groen Big Train World (G-spoor) *** Noordwolde (Fr) 8391 HN Bovenstreek 25 0561-431451 info@bigtrainworld.nl
TreintjeOost Oosterwolde (Fr) 8431 EV Stationsstraat 16-C 0516-520224 www.treintjeoost.nl
Marnan.eu Roosendaal 4702 CW Sint Josephstraat 16 0165-764011 info@marnan.eu
Meijer & Blessing Hobby bv *** Rotterdam 3011 AR Westewagenstraat 27 010-4145591 info@meijerenblessing.nl
Voermans Modelbouw Rotterdam 3053 EA Ganzerikplein 2-A 010-4183541 info@johanvoermans.nl
Het Seinhuis Santpoort-Noord 2071 VS St. Martinstraat 10 023-5377088 023-5377088
Oude Station Sliedrecht 3361 BJ Kerkbuurt 28 0184 422022 info@oude-station.nl
Jophispoor Steyl 5935 VE Heyskampstraat 26 077-3738554 jophispr@xs4all.nl
PoHé Trains & Models Uden 5402 AA Cellostraat 21 0413 266 431 info@pohetrains.nl
Kuijper’s Hobbyhuis *** Utrecht 3512 GT Minrebroederstraat 26 030-2315505 kuijpers-hobbyhuis@hetnet.nl
Modelbouw Veendam (tevens G-spoor) Veendam 9645 LJ Beneden Oosterdiep 152 0598-615675 modelbouw@modelbouwveendam.nl
Modeltreinexpress *** Vlaardingen 3135 HW Voorstraat 43 010-4357767 info@modeltreinexpress.nl
Sjaak's Hobbyshop Voorhout 2215 KG Herenstraat 67 02522-33112 info@sjaakshobbyshop.nl
WSUM Modelbouw Waalwijk 5142 EG Laageinde 93-A 0416-333118 modelbouw@wsum.nl
Grootendorst & Zn. *** Woerden 3441 BK Havenstraat 28 0348-412078 info@grootendorst.net
Hobby Shop Modelbouw Zelhem 7021 AC Smidsstraat 28 0314-623169 info@hobbyshop-modelbouw.nl
Zevenspoor Zevenhuizen 2761 GD Noord. Dwarsweg 94-A 0180-632905 info@zevenspoor.nl
Aantal winkels: 49
© 2018 Scaletrading
Innovatie in techniek en detail